رگلاتور آرگون دی اکسید کربن Ar/CO2 تک فلومتره گالری تصاویر

رگلاتور آرگون دی اکسید کربن Ar/CO2 تک فلومتره

TJI0202

محصول جدید

استاندارد بین المللی: ISO  2503

  • دارای گیج ۳۱۵ بار جهت نمایش فشار ورودی به رگلاتور
  • فشار کاری ورودی ۱۵۰ بار و فشار کاری خروجی 5 بار
  • فیلتر استفاده شده به منظور جلوگیری از ورودی املاح و ناخالصی گاز به رگلاتور
  • طراحی شده برای جوشکاری های  MIG/MAG و TIG و تنظیم کننده دقیق جریان خروجی گاز
  • داری محافظ گیج
  • دارای نمایشگر فشار برحسب Bar و Psi
  • دارای سوپاپ اطمینان جهت محافظت از سیستم
  • دارای نمایشگر جریان خروجی برای هر دو گاز آرگون و دی اکسید کربن
  • قابلیت تنظیم آسان جریان خروجی از صفر تا 30 لیتر بر دقیقه(32 لیتر بر دقیقه برای گاز آرگون)

شرکت توان جم، بالغ بر 25 سال سابقه در زمینه تولید انواع رگلاتورهای صنعتی و پزشکی، در حال حاضر برندی معتبر و شناخته شده در این زمینه می باشد که دارای طیف گسترده ای از محصولات در حوزه های مختلف صنعتی و همچنین پزشکی، نیز می باشد.

نمای کلی از محصول:

رگلاتور Ar/CO2 تک فلومتره تولید شده توسط شرکت توان جم، دارای بدنه آلومینیوم آلیاژی آنودایز شده، از بالاترین کیفیت فلز آلومینیوم آلیاژی موجود در بازار تولید شده است که ضمن زیبایی محصول، دوام عملکرد درخوری را، به مصرف کننده، ارائه می دهد. این رگلاتور مناسب استفاده در فرآیند های جوشکاری مانند میگ/مگ (MIG/MAG)، جوشکاری تیگ (TIG)، جوشکاری پلاسما به همراه گاز خنثی آرگون (PAW)، برشکاری پلاسما به همراه گاز خنثی آرگون (PAC)، صنعت ریختگری، مصارف پزشکی، صنعت باغبانی و استفاده در گلخانه ها جهت افزایش نرخ رشد گیاهان و دیگر مصارف بوده، که با دقت بالا، عمل کاهش و تثبیت فشار بالای ورودی را به مقدار کاهش یافته مورد نیاز خروجی، انجام داده و با حداقل مقدار نوسان، یک جریان گاز تنظیم شده از نظر فشار و دبی خروجی را، به مصرف کننده، ارائه می کند.

فشار خروجی رگلاتور، توسط متخصصین توان جم، در کارخانه به دقت تنظیم و تثبیت گشته است. در بخش فلومتر، از مرغوب ترین مواد اولیه، استفاده شده، بخصوص در شیشه نشان دهنده فلوی خروجی در انتخاب مواد اولیه، رویه تولید و چاپ نشانه ها و مقیاس بندی، حداکثر دقت اعمال شده است، تا کاربری محصول را تسهیل بخشد، بگونه ای که مصرف کننده به راحتی قادر به مانیتور کردن فلوی خروجی گاز های مربوطه، می باشد. درجه بندی فلومتر، برای هر دو گاز آرگون و دی اکسید کربن، هر کدام به صورت جداگانه، بر روی شیشه مربوطه، درج شده است.

در بخش خروجی گاز، فلومتر دارای شیر کنترل جریان بوده، تا رویه کنترل فلوی خروجی، به سهولت قابل ارائه گردد.

دوام محصول:

در ورودی رگلاتور، فیلتر زینتر شده به جهت جلوگیری از ورود ناخالصی به درون رگلاتور، استفاده شده است، ضمنا فشار سنج ورودی دارای محافظ بوده تا مانند ضربه گیر عمل کرده و بخش های مربوطه را حفاظت نمایند.

موارد کاربرد:
Path: > > > رگلاتور آرگون دی اکسید کربن Ar/CO2 تک فلومتره

مــحصولات مرتبط