فلش بک پشت رگلاتور اکسیژن استیلن گالری تصاویر

فلش بک پشت رگلاتور اکسیژن

TJI0423

محصول جدید

  • استفاده در بخش صنعت جوش و برش هوا / گاز، جهت جلوگیری از برگشت گاز
  • دارای سیستم ضد شعله
  • قابلیت نصب در خروجی رگلاتور
  • مناسب برای شیلنگ اکسیژن سایز ۸تا۹ شیلنگ گاز سایز ۱۰تا۱۱

شرکت توان جم، بالغ بر 25 سال سابقه در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی جوش و برش، در حال حاضر نامی شناخته شده و معتبر در این زمینه می باشد که دارای طیف گسترده ای ازمحصولات درحوزه های مختلف صنعتی و همچنین پزشکی، نیز می باشد. یکی از محصولات این شرکت که بصورت گسترده ای در رویه های جوشکاری و برشکاری بوسیله گازهای سوختی، کاربرد دارد، ممانعت کننده از برگشت شعله یا همان Flashback Arrestor بوده که در بازار مصرف، به عنوان فلشبک، شناخته می شود.

نمای کلی از محصول:

این محصول که به جهت اتصال بر روی بخش خروجی رگلاتورهای مربوطه  نصب شده بر روی کپسولها یا منابع تامین گاز در جوشکاری و برشکاری بوسیله گاز، طراحی و تولید شده است، دارای 2 المان ممانعت کننده از برگشت شعله و همچنین مسدود کننده جریان گاز در جهتی معکوس بوده که ایمنی فرآیندهای مربوطه را به شکل حداکثری، ارتقاء می دهد. ممانعت کننده برگشت شعله تولید شده توسط شرکت توان جم هم مجهز به یک شیر یک طرفه یا همان Check Valve یا Non Return Valve بوده که از جریان یافتن گاز در خلاف جهت مرسوم، جلوگیری کرده و اگر گاز مربوطه، به علت یکسری دلایل فنی، در مسیری عکس بخواهد جاری شود، بلافاصله این شیر عمل کرده و مسیر را مسدود می نماید. همچنین فیلتری از جنس فولاد زنگ نزن درون محصول تعبیه شده است، تا اگر به هر دلیل، شعله به درون مشعل جریان یابد، به محض رسیدن به ممانعت کننده از برگشت شعله و این فیلتر ذکر شده، شعله خنک و خاموش می شود و از انفجار و ضایعات مربوط به آن، جلوگیری به عمل می آورد. این محصول در  بخش خروجی شیلنگ خور خود، کاملا متناسب با ابعاد داخلی شیلنگ خروجی گازهای مربوطه به سمت تورچ، طراحی و تولید گشته است تا راحتی کاربری را صد چندان نماید. همچنین در امر طراحی و تولید محصول، تمهیداتی لحاظ گشته، تا حداقل افت جریان مجاز را، در حین استفاده، بر روی جریان گاز مربوطه، ایجاد نماید.

دوام محصول:

بدنه کلی محصول از جنس بهترین آلیاژ برنج، انتخاب و تولید شده است و دارای مقاومت بسیار بالایی نسبت به ضربه بوده و توانایی کامل خفه کردن شعله درون خود را دارا می باشد، ضمن اینکه مواد اولیه و نوع طراحی داخلی محصول، با رویکرد کارکردی طولانی مدت، صورت گرفته است.

موارد کاربرد:
  • فرآیند های ساخت بوسیله جوشکاری و برشکاری روی ورقهای فلزی با ضخامتهای مختلف
  • اجرای رویه های تعمیراتی، ساخت کارهای هنری بوسیله فلزات، انجام انواع پروژه های دانشجویی در زمینه ساخت ساختارهایی فلزی
  • استفاده در امر آموزش در دانشگاه ها و دیگر مراکز آموزشی
  • اجرای رویه های جوشکاری تعمیراتی نیمه سنگین و سنگین بر روی انواع فلزات
Path: > > > فلش بک پشت رگلاتور اکسیژن

مــحصولات مرتبط