واحد مراقبت دوبل با رگلاتور مخصوص برش پلاسما گالری تصاویر

واحد مراقبت دوبل با رگلاتور مخصوص برش پلاسما

TJI0703

محصول جدید

  • رطوبت گیری هوا با استفاده از سیستم گریز از مرکز
  • قابلیت رطوبت گیری و کاهش فشار هوا در دو مرحله با قابلیت تنظیم ۸-۰ بار
  • دارای ۴ فیلتر تصفیه هوا در هر مرحله جهت جلوگیری از ورود اجرام و ذرات جامد
  • جهت استفاده در برش پلاسما و سایر مصارف صنعتی

شرکت توان جم، بالغ بر 25 سال سابقه در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی جوش و برش و همچنین ملزومات کاربردی در حوزه پزشکی، در حال نامی معتبر و شناخته شده در این زمینه بوده که دارای طیف گسترده ای محصولات مختلف، می باشد. یکی از محصولات این شرکت که بصورت گسترده ای در صنعت، بخصوص حوزه هایی که هوای تحت فشار، کاربرد دارد، مورد استفاده است؛ انواع واحد های مراقبتی بوده که عملیات تصفیه و کاهش فشار کاربردی را بر روی هوای تحت فشار بر عهده دارند.

نمای کلی از محصول:

این محصول که به جهت اینکه هوای تحت فشار خروجی از کمپرسور، رطوبت موجود در آن میعان یافته و از حالت بخار به حالت مایع در آمده است و همچنین ممکن است حاوی ذرات ناخالص دیگری مانند روغن استفاده شده در کمپرسور و ذرات جامد نیز باشد، و این هوای تحت فشار آلوده می تواند به شدت به واحدهای پایین دست کمپرسور، آسیب وارد کند، جریان هوای مورد نظر را تصفیه کرده، متناسب با نیاز کاربر کاهش فشار داده و آماده بهره برداری، می نماید.

بخش رطوبت گیر محصول دارای دو عدد واحد جذب کننده رطوبت بوده که هرکدام مجهز به 4 فیلتر به جهت جداسازی ذرات مربوطه می باشند و همچنین بوسیله سیستم گریز از مرکز، اقدام به جدا سازی رطوبت موجود، نموده و این رطوبت را به درون لیوان تعبیه شده در این بخش، تخلیه می کند. این محفظه تجمع آب، قابلیت تخلیه دستی و یا اتوماتیک را نیز دارا می باشد.

در بخش رگلاتور، محصول دارای گیج فشار سنجی بسیار دقیق بوده، که کاربر را قادر می سازد، متناسب با نیاز واحد مصرف کننده این هوای تقلیل فشار یافته، بین 0 تا 8 بار، اقدام به تنظیم فشار خروجی، بنماید. این محصول بسیار مناسب بکارگیری در برشکاری پلاسما بوده، چرا که اگر هوای تحت فشار بکار رفته در این فرآیند برش، دارای رطوبت باشد، هم عمر تورچ برشکاری را به شدت کاهش می دهد و هم می تواند موضع برش را دچار کاهش خصوصیات مکانیکی و متالوژیکی، بنماید.

دوام محصول:

اینکه مواد اولیه و نوع طراحی داخلی محصول، با رویکرد کارکردی طولانی مدت، صورت گرفته و فیلتر های مورد استفاده به منظور کارائی طولانی مدت، تولید شده اند. در بخش رگلاتور نیز، بهترین رویه انتخاب مواد اولیه، طراحی و تولید نیز لحاظ گشته است.

موارد کاربرد:
  • فرآیند برشکاری روی ورقهای فلزی با ضخامتهای مختلف بوسیله برش پلاسما
  • هرگونه کاربری از هوای تحت فشار که نیازمند تصفیه و تنظیم فشار کاهش یافته، با دقت بالا باشد
Path: > > > واحد مراقبت دوبل با رگلاتور مخصوص برش پلاسما

مــحصولات مرتبط