گرمکن 360 وات گاز CO2 گالری تصاویر

گرمکن 360 وات گاز CO2

TIJ 0503

محصول جدید

  • مناسب جهت مصارف صنعتی با دبی بالا
  • دارای فیلتر جهت جلوگیری از ورود اجرام و ذرات جامد
  • کنترل درجه حرارت گاز بین ۴۵ تا ۶۵ درجه سانتیگراد
  • جلوگیری از یخ زدن گاز، رگلاتور و مسدود شدن مسیر عبور گاز
  • افزایش عمر رگلاتور
  • جلوگیری از پروسیتی در جوش
  • دارای ترموستات اتوماتیک جهت قطع و وصل کردن گرمکن در یک بازه دمایی ثابت
  • توان حرارتی دو برابر نسبت به گرمکن عمودی ۱۸۰ وات

شرکت توان جم، بالغ بر 25 سال سابقه در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی جوش و برش و همچنین ملزومات کاربردی در حوزه پزشکی، در حال حاضر برترین تولید کننده ایرانی در این زمینه بوده که دارای طیف گسترده ای از محصولات مختلف، می باشد. یکی از محصولات این شرکت که بصورت گسترده ای در مواردی که گاز دی اکسید کربن، متناسب با نیاز مصرف کننده در فرآیندها و کاربردهایی مختلف استفاده می شود، برای مثال جوشکاری مگ (MAG)، که این گاز، نقشی کلیدی را در رویه جوشکاری بازی کرده، به عنوان عاملی گرم کننده، جهت اعمال حرارت به گاز دی اکسید کربن، مورد بهره برداری قرار می گیرد. به دلیل ویژگیهای خاصی که این گاز دارد، پس از خروج از کپسول، علاوه بر خنک شدن ترمودینامیکی ناشی از کاهش فشار لحظه ای، خود این گاز ایجاد برودتی خاص نموده که می تواند هم به تجهیزات پایین دست کپسول مانند؛ رگلاتور مربوطه و تورچ جوشکاری، به مرور آسیبی جدی وارد سازد، موجب یخ زدگی آنها شود و هم می تواند به موضع اتصال جوشکاری رسیده و موجبات کاهش شدید خواص مکانیکی و متالوژیکی مورد انتظار را، فراهم آورد. جدا از این مطلب، به دلیل خاصیت چرب گونه این گاز، به مرور این چربی می تواند به اجزای ذکر شده آسیب وارد کرده و موضع اتصال جوشکاری را تضعیف نماید. این محصول، ضمن گرم کردن و رساندن گاز دی اکسید کربن به دمایی قابل قبول، بوسیله فیلتر چربی گیر تعبیه شده و قابل تعویض، در آن، اقدام به تصفیه گاز عبوری، از چربی و ذرات ناخالصی، می نماید.

نمای کلی از محصول:

گرمکن 360 وات گاز دی اکسید کربن تولید شده توسط شرکت توان جم، دارای توان حرارتی بسیار بالایی بوده، لذا به سرعت می تواند گاز دی اکسید کربن را، به دمای مطلوب جهت استفاده برساند. این محصول با استفاده از سیستم خودکار ترموستات کنترل کننده قطع و وصل جریان الکتریکی به المنت تعبیه شده، دمای گاز عبوری را به 70 الی 80 درجه سانتیگراد رسانده، که بسیار مناسب کاربردی مورد نظر می باشد. همچنین فیلتر سرامیکی قابل تعویض قرار گرفته در بخش ورودی گاز به درون گرمکن، اقدام به تصفیه کردن گاز عبوری از عواملی مانند چربی ها و ذرات ناخالص نموده و به مصرف کننده، دی اکسید کربن مناسب با کاربری را تحویل می دهد. این گرمکن دارای توان حرارتی به مقدار دو برابر نسبت به نمونه 180 واتی، می باشد.

دوام محصول:

در روند انتخاب مواد اولیه، طراحی و ساخت محصول، از استانداردهای روز مربوطه، تبعیت شده و رویه کلی تولید محصول، بر اساس دوام کارکرد، می باشد.

Path: > > > گرمکن 360 وات گاز CO2

مــحصولات مرتبط