گرمکن عمودی 90 وات عمودی گاز CO2

TJI0501

محصول جدید

گرمکن عمودی ۹۰ وات گاز کربن دی‌اکسید (TJI0501)

مجهز به فیلتر سرامیکی جهت جلوگیری از ورود چربی و ناخالصی به رگلاتور

جلوگیری از یخ زدن گاز، رگلاتور و مسدود شدن مسیر عبور گاز

کنترل درجه حرارت ۴۵ الی ۶۰ درجه سانتیگراد

دارای چراغ قطع و وصل سیگنال

مجهز به ترموستات قطع و وصل گرمکن

افزایش عمر رگلاتور

شرکت توان جم، بالغ بر 25 سال سابقه در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی جوش و برش و همچنین ملزومات کاربردی در حوزه پزشکی، در حال حاضر برترین تولید کننده ایرانی در این زمینه بوده که دارای طیف گسترده ای از محصولات مختلف، می باشد. یکی از محصولات این شرکت که بصورت گسترده ای در مواردی که گاز دی اکسید کربن، متناسب با نیاز مصرف کننده در فرآیندها و کاربردهای مختلف استفاده می شود، برای مثال جوشکار مگ (MAG)، که این گاز، نقشی کلیدی را در رویه جوشکاری بازی کرده، به عنوان عاملی گرم کننده، جهت اعمال حرارت به گاز دی اکسید کربن، مورد بهره برداری قرار می گیرد. به دلیل ویژگیهای خاصی که این گاز دارد، پس از خروج از کپسول، علاوه بر خنک شدن ترمودینامیکی ناشی از کاهش فشار لحظه ای، خود این گاز ایجاد برودتی خاص نموده که می تواند هم به تجهیزات پایین دست کپسول مانند؛ رگلاتور مربوطه و تورچ جوشکاری، به مرور آسیبی جدی وارد سازد، موجب یخ زدگی آنها شود و هم می تواند به موضع اتصال جوشکاری رسیده و موجبات کاهش شدید خواص مکانیکی و متالوژیکی مورد انتظار را، فراهم آورد. جدا از این مطلب، به دلیل خاصیت چرب گونه این گاز، به مرور این چربی می تواند به اجزای ذکر شده آسیب وارد کرده و موضع اتصال جوشکاری را تضعیف نماید. این محصول، ضمن گرم کردن و رساندن گاز دی اکسید کربن به دمایی قابل قبول، بوسیله فیلتر چربی گیر تعبیه شده و قابل تعویض، در آن، اقدام به تصفیه گاز عبوری، از چربی و ذرات ناخالصی، می نماید.

نمای کلی از محصول:

این محصول با استفاده از سیستم خودکار ترموستات کنترل کننده قطع و وصل جریان الکتریکی به المنت تعبیه شده، دمای گاز عبوری را به 70 الی 80 درجه سانتیگراد رسانده، که بسیار مناسب کاربری مورد نظر می باشد. همچنین فیلتر سرامیکی قابل تعویض قرار گرفته در بخش ورودی گاز به درون گرمکن، اقدام به تصفیه کردن گاز عبوری از عواملی مانند چربی ها و ذرات ناخالص نموده و به مصرف کننده، دی اکسید کربن مناسب با کاربری را تحویل می دهد.

دوام محصول:

در روند انتخاب مواد اولیه، طراحی و ساخت محصول، از استانداردهای روز مربوطه، تبعیت شده و رویه کلی تولید محصول، بر اساس دوام کارکرد، می باشد.

Path: > > > گرمکن عمودی 90 وات عمودی گاز CO2

مــحصولات مرتبط